Projekts 2021-10-13T09:52:37+00:00

Šuuna māja projekts un ražošana

Šuuna mājā ir sava harmonija, jo stūru atvērums rada plašuma sajūtu. Māja paredzēta dzīvošanai arī ziemā. Siltināta ar Paroc Extra vati un dažādiem dabai draudzīgiem materiāliem. Tā viegli pielāgojas Jūsu ģimenes vajadzībām un galvenais attīstībai. Māja piedāvā lielu brīvību interjera un eksterjera dizaina iespējām. Jūs varat radīt savu dizainu,  izstrādāt to kopā ar mūsu dizaineriem vai arī uzticēties mūsu piedāvātajiem variantiem.

Mājas ražošana sākas ar ļoti precīzu detaļu izstrādi. Visas detaļas tiek numurētas, lai pēc plāna varētu to ātri un precīzi salikt. Sienas konstrukcija un siltinājuma darbi tiek veikt jau rūpnīcā. Atvedot uz objektu to viegli var savienot ar kopējo konstrukciju.

Fiksētās izmaksas

Mājas platība 36m2
Bāzes komplekta cena ir 14 500EUR

Mainīgās izmaksas

Ir iespēja iegādāties Šuuna māju divos veidos. Ar iespēju pašiem piedalīties būvēšanā. Mājas bāzes komplekts ar rāmi un gatavu jumtu maksā 400EUR/2 vai arī ar pilnu apdari un mūsu meistaru darbu. Sīkāk skatīt šeit. Arī Šuuna māja izmēriem nav robežu par to lūgums sazināties ar mums.

Sazinies ar mums

Lai saņemtu pilnu mājas pārskatu ar bāzes komplektāciju un ar papildus apdares materiāliem lūgums sūtīt ziņu uz info@suuna.lv

Mājas nesošās konstrukcjas
3D modelis

Mājas nesošās konstrukcjas un terases konstrukcijas 3D modelis

Mājas 3D modelis

projekts

Šuuna māja ir ražota ar ekoloģiskiem materiāliem. Siltināta ar Eko vati un dažādiem dabai draudzīgiem materiāliem. Tā viegli pielāgojas Jūsu ģimenes vajadzībām un galvenais attīstībai. Māja piedāvā lielu brīvību interjera un eksterjera dizaina iespējām. Jūs varat radīt savu dizainu,  izstrādāt to kopā ar mūsu dizaineriem vai arī uzticēties mūsu piedāvātajiem variantiem.

Šuuna māja
Šuuna māja
Šuuna māja
Šuuna māja

Mājas ražošana sākas ar ļoti precīzu detaļu izstrādi rūpnīcā Dores. Visas detaļas tiek numurētas, lai pēc plāna varētu to ātri un precīzi salikt. Sienas konstrukcija un siltinājuma darbi tiek veikt jau rūpnīcā. Atvedot uz objektu to viegli var savienot ar kopējo konstrukciju un atliek tikai nosiltināt jumtu un grīdu ar izberamu Eko vati.

Sienas konstrukcija sastāv no:

  • Piespiedlatas 45×45(h) mm
  • Celtniecības kartons ELT-KRAFT VCL
  • Isoplaat kokšķiedras plāksne (12mm)
  • Rāmis 40×140 (h) / Siltumizolācija Ekovate 140mm
  • Fibrolīts (25mm)
  • Isoplaat pretvētja kokšķiedras plāksne (12mm)
  • Vertikālās piespiedlatas 45×45(h) mm
  • Horizontālās piespiedlatas 45×45(h) mm

Fiksētās izmaksas

Mājas platība 36m2
Terases platība 20m2
Bāzes komplekta cena ir 14 500EUR

Mainīgās izmaksas

Mājas cena ar pamatiem, durvīm, logiem, jumta pārklājumu, elektrības ievadiem, lampām, slēdžiem, terases dēļiem (terases platība 20m2), fasādes un terases krāsu, IKEA virtuvi, IKEA zaļais izvelkamais dīvāns un divi pufi – cena bez darba ir 22 850 EUR (bez PVN)

Sazinies ar mums

Lai saņemtu pilnu mājas pārskatu ar bāzes komplektāciju un ar papildus apdares materiāliem lūgums sūtīt ziņu uz enriko777@gmail.com

Mājas nesošās konstrukcjas
3D modelis

Mājas nesošās konstrukcjas un terases konstrukcijas 3D modelis

Mājas 3D modelis